شرکت پیشتازان آلومینیوم طلوع شرق شمال 

درباره‌ ما

درباره‌ی مجموعه ما

ما که هستیم و چه می‌کنیم؟

شرکت بازرگانی طلوع و مجموعه شرکتهای تابعه با سابقه ای بیش از 30 سال به عنوان یکی از نخستین شرکت های پیشگام و پیشرو در صنعت مصالح نوین ساختمانی در سطح کشور شناخته می شود.
این گروه بازرگانی ضمن اخذ نمایندگی ​​​​​​

​​​​​​​از شرکت ها و کارخانجات معتبر اروپایی و اسیایی و عرضه محصولاتی با کیفیت ممتاز در زمینه صنعت ساختمان، مانند پروفیل های سازه ای، درب های ضد سرقت، پنجره های UPVC،
 ماشین آلات ساختمانی، مواد اولیه کارخانجات، در حوزه مصالح ساختمانی، پانل های جذب انرژی خورشیدی، پانل های HPLT، و همچنین ورق های کامپوزیت آلومینیومی نما؛ شبکه فروش گسترده ای از این محصولات را در سطح کشور به خود اختصاص داده است.
چنانکه هم اکنون بیش از 30 نمایندگی فعال در ایران در بدنه این شبکه فعال هستند.دامنه فعالیت این مجموعه به داخل ایران محدود نشده، بلکه ضمن تشکیل مراکزی در کشورهای امارات متحد عربی، قطر، عراق، مالزی، و ... در حال گسترش حوزه نفوذ تجاری خود در فرای مرزهای جغرافیایی کشور است.
​​​​​​​
 
 شرکت دارای کارخانجات و کارگاههای متعدد ، استاندارد و مدرن با خط تولید کامل برای تولید این محصول نظیرخطوط رنگ کاری کویل آلومینیوم (coating) ، اکسترودینگ ( Extruding) T، لمینیشن ( Lamination)، و غیره مطابق آخرین تکنولوژی های آمریکا و اروپا می باشد و همچنین مجهز به یک مرکز تحقیقاتی – آزمایشگاهی پیشرفته است.


با بخش‌های مختلف
​​​​​​​کار ما دقیقتر آشنا شوید.

تماس با ما

برای سپردن نمای داخلی و خارجی ساختمان خود با ما تماس بگیرید.​​​​​​​

چرا به خودمان افتخار می‌کنیم

30 سال سابقه درخشان
در حوزه تولید و نصب ورق 

سال تجربه

30

پروژه موفق

1000

گواهینامه ها